Menu
Sepetim

Kars Göbek Kaşar 500gr

Kars Göbek Kaşar 500gr
Kars Göbek Kaşar 500gr
Yeni Çok Satan
Kars Göbek Kaşar 500gr
Kars Göbek Kaşar 500gr
Kars Göbek Kaşar 500gr
700 TL üzeri kargo ücretsiz
Siparişleriniz azami 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: KGK5
₺109,90
Vergiler Hariç: ₺109,90

Kars Göbek Kaşar, Kars bölgesinde özel yöntemlerle üretilen ve yüksek kaliteli sütlerin işlenmesiyle elde edilen bir peynir çeşididir. Kendine özgü aroması ve lezzetiyle öne çıkan peynir, tamamen doğal yöntemlerle üretilir ve katkı maddesi içermez.

Kars Göbek Kaşar, kocaman göbek şeklinde ve beyaz renkte bir peynirdir. Peynirin kabuğu serttir ve iç kısmı yumuşaktır. Peynir, tamamen doğal yöntemlerle olgunlaştırılır ve kendine özgü tat ve aroma kazanır.

Peynirin adı, şekli ve boyutu nedeniyle "göbek" olarak adlandırılır. Kars Göbek Kaşar, uzun bir olgunlaşma sürecinden geçirilir ve bu sayede kendine özgü bir aroma ve tat kazanır.

Kars Göbek Kaşar, dilimlenerek tüketilebileceği gibi yemeklere de lezzet katmak için rendelenebilir. Kahvaltı sofralarında, sandviçlerde, salatalarda ve pek çok yemekte kullanılabilir.

Kars Göbek Kaşar, tamamen doğal olması nedeniyle sağlıklı bir beslenme için de ideal bir seçenektir. Peynir, yüksek kaliteli sütlerin kullanılması ve uzun süre olgunlaştırılması nedeniyle besin değeri yüksektir.

Kars Göbek Kaşar, kendine özgü lezzeti, aroması ve besleyici değeri ile öne çıkan, Kars bölgesinin özel bir lezzetidir. Mutfaklarda geniş bir kullanım alanına sahip olan peynir, sağlıklı ve lezzetli bir seçim olabilir.

Yorum Yap

Etiketler: Kars Peynirleri