Menu
Sepetim

Kars Organik Elma Kurusu 1KG

Kars Organik Elma Kurusu 1KG
Kars Organik Elma Kurusu 1KG
Yeni
Kars Organik Elma Kurusu 1KG
Kars Organik Elma Kurusu 1KG
Kars Organik Elma Kurusu 1KG
700 TL üzeri kargo ücretsiz
Siparişleriniz azami 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: KOEK23
₺149,90
Vergiler Hariç: ₺149,90

Kars Organik Elma Kurusu, Kars bölgesinde organik tarım yöntemleri kullanılarak yetiştirilen elmalardan üretilen kurutulmuş bir meyve atıştırmalığıdır. Doğal ve organik yöntemlerle yetiştirilen elma, olgunlaştıktan sonra özenle seçilip kurutulur.

Kars Organik Elma Kurusu, şeker veya koruyucu madde içermez. Sadece doğal yöntemler kullanılarak hazırlanır. Kurutma işlemi, güneşte yapılır. Bu işlem, elmanın vitamin ve mineral içeriğini korur ve besin değerini arttırır.

Kars Organik Elma Kurusu, besleyici ve doyurucu bir atıştırmalıktır. Elma, sağlıklı bir meyvedir ve birçok vitamin ve mineral içerir. Ayrıca, elma lifli bir meyve olduğu için, tok tutar ve sindirimi kolaylaştırır.

Kars Organik Elma Kurusu, ara öğünlerde, spor yapmadan önce veya sonra, çocukların atıştırmalık ihtiyaçlarında, seyahatlerde veya açık hava etkinliklerinde tüketilebilir. Organik tarım yöntemleriyle üretildiği için, doğal bir lezzete sahiptir ve sağlıklı beslenme için iyi bir alternatiftir.

Kars Organik Elma Kurusu, doğal, besleyici ve lezzetli bir atıştırmalıktır. Organik tarım yöntemleriyle üretilen elmalardan yapıldığı için, sağlıklı ve doğal bir lezzete sahiptir. Vitamin ve mineral açısından zengin olduğu için, vücut için faydalıdır ve besleyici bir atıştırmalık olarak tercih edilebilir.

Yorum Yap

Etiketler: Kuru Gıda