Menu
Sepetim

Teslimat Süreci

1.       Siparişiniz ÜCRETSİZ ve SİGORTALI olarak gönderilir.


2.       Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar www.kafkarsballand.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.


3.       Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 3 iş günü stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 26 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


4.       Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.


5.       Tüm gönderilerimiz özel ambalajında ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.


6.       Özel üretim siparişlerinizin en geç 26 iş günü içerisinde üretilip, üretim sonunda gönderimi gerçekleştirilecektir. 


7.       Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%5 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir. 


8.       Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ" nü inceleyiniz.


9.       Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


10.   Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.


11.   Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.


12.   Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz.


13.   Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.